Eibach Pro-Kit Lift Springs for 21-23 Ford F-150/Raptor - E30-35-060-02-22
Eibach
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
EIBE30-35-060-02-22
UPC:
Availability:
Regularly stocked product
MPN:
E30-35-060-02-22
Front Height:
+2.2"
Rear Height:
+1.5"
NOTE:
DESIGNED TO USE OE FOX ELECTRONIC SHOCKS
Clearance Item:
N
Special Order:
N
Adding to cart… The item has been added
Product Overview
Eibach Pro-Kit for 21-23 Ford F-150/Raptor
Ride Height: 35in & 37in (2.2in Front Lift / 1.5in Rear Lift )